SETKÁNÍ/ENCOUNTER je mezinárodní festival divadelních škol s více než pětadvacetiletou tradicí. Jedinečnost festivalu spočívá v tom, že hlavní organizátory tvoří studenti Divadelní fakulty Janáčkovy akademie múzických umění v Brně.

Myšlenka samotného festivalu vznikla z potřeby zakladatelů SETKÁNÍ/ENCOUNTER setkávat se s dalšími divadelními profesionály a studenty divadelních škol a vytvořit z města Brna centrum kulturního dění. Tato přehlídka se stává každým rokem prestižnější, především díky bohaté účasti studentských souborů divadelních škol ze všech koutů světa.

Do Brna pravidelně míří divadelníci ze zemí Visegrádské čtyřky a také sem již zavítaly soubory z Jižní Koreje, Kolumbie, Filipín, Spojených států amerických, Íránu a mnoha dalších zemí.

Mezinárodní festival divadelních škol SETKÁNÍ/ENCOUNTER 2017 - OCENĚNÍ

Seznam ocenění najdete po rozkliknutí!

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ – ZMĚNA PROGRAMU

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ – ZMĚNA PROGRAMU Omlouváme se, ale z důvodu problému, který nastal při vízovém řízení, se Ebrahim Shakeri - autor a zároveň jediný herec ve hře History of Circulation - letošního ročníku festivalu SETKÁNÍ/ENCOUNTER nezúčastní. Jeho představení proto tímto musíme zrušit a z Hlavního programu festivalu vyřadit. Pracujeme však na tom, aby svůj výkon a své poznatky mohl Ebrahim zprostředkovat alespoň jiným způsobem, například prostřednictvím on-line streamu jeho představení, nebo diskuze formou videokonference. O konečné podobě jeho výstupu v rámci festivalu vás budeme informovat na naší Facebookové stránce (https://www.facebook.com/setkani/), případně na festivalovém infocentru. Děkujeme za pochopení a přejeme vám příjemný festival Organizační tým

TOPlist